Інвестиційна діяльність району

Томашпільська районна рада в рамках Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»  виграла грант на реалізацію проекту під назвою «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів приватних селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» на суму 477 тисяч євро.

Проект передбачає створення умов для розвитку самозайнятості населення у сільській місцевості, підвищення юридичної обізнаності  власників приватних селянських господарств Томашпільського району, а також розширення асортименту якісної молочної продукції. Передбачається  і створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, обладнання міні-лінії для переробки молока, налагодження його заготівлі, збут переробленої продукції та забезпечення членів кооперативу якісними кормами для корів.

Згідно з контрактом грантові кошти надаються на умовах міжнародної технічної допомоги. Термін реалізації проекту становить 30 місяців.

 

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація