15 грудня відбулися засідання постійних комісій

15 грудня в залі засідань відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, розвитку особистих підсобних господарств.

В роботі комісії взяли участь Вознюк В.А. – головний спеціаліст сектору землеустрою  Держгеокадастру у Томашпільському районі,  Цимбалюк В.В. – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради.

     Членами постійної комісії розглянуто такі питання :

1. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що знаходяться в оренді ФОП Мазура Сергія Миколайовича для рибогосподарських потреб на території Вилянської сільської ради, за межами населеного пункту с.Вила,Томашпільського району, Вінницької області.

   Депутатами було розглянуто та схвалено проекти рішень, які виносяться на затвердження 11 сесії районної ради  7 скликання.

Також сьогодні відбулася постійна комісія районної ради  з питань регулювання комунальної власності, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, охорони довкілля, будівництва і приватизації.

 Членами постійної комісії було розглянуто 10 питань та схвалено проекти рішень, які виносяться на затвердження 11 сесії районної ради  7 скликання.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація