19 вересня відбулось засідання постійної комісії з соціально - гуманітарних питань

19 вересня в малому залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії  з соціально - гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, розвитку молодіжної політики та спорту, роботи з ветеранами та учасниками антитерористичної операції, у складі: освіти, культури, спорту, туризму, духовного відродження та роботи з молоддю.

 На комісію були запрошені Балдинюк О.П. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Куржос С.Г. – директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району. Боднар С.О.- лікар - фтізіатр комунальної установи «Томашпільська центральна районна лікарня», Дисюк Л.В.-виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації, Ярош О.І.-начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Голова комісії Затирка В.І., проінформував членів комісії про порядок денний:

На комісії було розглянуто 7 питань, особлива увага членів комісії приділена питанням Про соціальний захист учасників АТО, членів їх родин та тимчасово переселених громадян; Про проект рішення «Про внесення змін до районної Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, які потребують соціального захисту на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання №43 від 19.02.2016року»

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація