20 червня відбулось засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань

20 червня в малому залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, розвитку молодіжної політики та спорту, роботи з ветеранами, учасниками антитерористичної операції.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Лариса Нароган, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук, Стратій В.О. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради,  Мокрак Л.В. - начальник відділу освіти; Дідик Т.В.- начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Куржос С.Г.-директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

На порядок денний комісії були винесені питання, що виносяться на розгляд 18 сесії районної ради.  Найголовнішими із яких були: Про програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Томашпільському районі на 2017 рік; Про програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Томашпільського району залізничним транспортом на 2017 рік; Про програму відшкодування пільги з оплати послуг зв’язку окремих категорій громадян на 2017 рік; Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення учнів району; Про лист - звернення головного лікаря комунальної установи «Центральна районна лікарня»

В результаті обговорення членами постійної комісії були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд  чергової 18 сесії районної ради, яка відбудеться 23 червня 2017 року о 10:00 годині.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація