29 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради

Напередодні чергової 16 сесії районної ради 7 скликання 29 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адмінстративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку, охорони прав людини. На комісію були запрошені Нароган Л.А. – заступник голови районної ради,  Стратій В.О. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Беріл К.В. – головний редактор РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник», Немировський В.Ф. – Томашпільський селищний голова.

Голова комісії  Ставнійчук В.А. проінформував членів комісії про порядок денний:

1. Про розгляд звернення Томашпільської селищної ради щодо діяльності редактора РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник».

2. Про хід виконання перспективного плану районної ради за 2016 рік.

3. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень».

4. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про стан законності на території Томашпільського району в 2016 році та основні показники роботи прокуратури у Томашпільському районі за вказаний період».

5. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про створення Фонду депутата районної ради 7 скликання та Порядок його використання».

6. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради»

7. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України стосовно недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі».

8. Про проект рішення 16 сесії районної ради 7 скликання «Про програму забезпечення заходів у сфері державної безпеки України та ефективності Ямпільського міжрайонного відділу Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області на 2017 рік».

9. Про проекти рішень, що виносяться на розгляд чергової 16 сесії районної ради 7 скликання.

Всі  проекти рішень були розглянуті депутатами районної ради.

Питання «Про створення Фонду депутата районної ради 7 скликання та Порядок його використання»  відхилено членами постійної комісії і не рекомендовано на розгляд сесії.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація