30 листопада в залі засідань відбулось засідання постійної комісії

30 листопада в залі засідань відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, розвитку особистих підсобних господарств.

В роботі комісії взяли участь Жовтан Н.Г. – начальник відділу Держгеокадастру у Томашпільському районі, Смоляк С.Й.- заступник начальника агропромислового розвитку райдержадміністрації, Цимбалюк В.В. – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради.

     Членами постійної комісії розглянуто такі питання :

1.Про стан виконання Програми розвитку сільськогосподарської кооперації в Томашпільському районі на 2015-2020 роки.

2.Про перспективний план роботи комісії на 2017 рік.

3.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ПрАТ «Зернопродукт МХП»для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Липівка, на території Липівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Волошенюк Ольги Тимофіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Колоденської сільської ради, за межами населеного пункту с.Колоденка,Томашпільського району, Вінницької області.

5.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Будяк Олени Дем’янівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нетребівської сільської ради, за межами населеного пункту с.Нетребівка,Томашпільського району, Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянокгр.Козерецького Йосипа Адамовича та гр. Козерецької Лідії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Паланка, на території Паланської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області .

7. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Марунчак Андрія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пеньківської сільської ради, за межами населеного пункту с.Пеньківка,Томашпільського району,Вінницької області.

8.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Осипенка Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стінянської сільської ради, за межами населеного пункту с.Стіна, Томашпільського району, Вінницької області.

9. Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рожнятівської сільської ради, за межами населеного пункту с.Рожнятівка, Томашпільського району, Вінницької області.

10. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Босого Василя Євдокимовича для ведення товарногосільськогосподарського виробництва на території Горишківської сільської ради, за межами населеного пункту с.Горишківка,Томашпільського району, Вінницької області.

11. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Зализюк Ганни Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комаргородської сільської ради, за межами населеного пункту с.Комаргород,Томашпільського району, Вінницької області.

12. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки гр.. Ярмійчука Миколи Євсентійовича для ведення особистого селянського господарства на території Стінянської сільської ради, за межами населеного пункту с.Стіна, Томашпільського району Вінницької області.

   Депутатами було розглянуто та схвалено проекти рішень, які виносяться на затвердження 10 сесії районної ради  7 скликання.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація