31 річниця трагедії на Чорнобильській атомній станції

26 квітня 1986 року сталось те, про що ніхто не міг подумати, те, що ніколи б ніхто не міг припустити, те, що стало невиправною помилкою, «чорною плямою» в історії України, те, що скалічило і забрало сотні і тисячі життів…

Чорнобильська аварія, найбільш серйозна техногенна катастрофа в історії цивільної ядерної енергетики, вразила саме серце Європи, викликала тривогу на всьому континенті.

Чорнобиль - це передусім велика людська трагедія, епіцентр якої залишається на нашій землі.

Глобалізація екологічних проблем Чорнобильської катастрофи змушує замислитися над тим, яку планету ми залишимо прийдешнім поколінням, а тому, ми повинні консолідувати свої зусилля задля безпечного майбутнього людства, задля недопущення подібних трагедій в історії.

Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі  наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного смерчу. Вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.Масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії.

Становлення та розвиток незалежної України нерозривно пов’язані з історією боротьби з наслідками Чорнобильської катастрофи, з історіями людей, що постраждали від цього страшного лиха. Тож нехай нинішній день завжди єднає усіх українців у нашій спільній пам’яті, у добрих помислах і вчинках, у поступі до кращого життя в сім'ї європейських народів.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя та добробуту.

Слава Україні!

Голова районної ради            Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація