5-6 жовтня відбулося спільне виїзне засідання керівників органів місцевого самоврядування

Голова районної ради Коритчук Д.І. із дводенним робочим візитом, 5-6 жовтня,  у складі обласної делегації перебував на Хмельниччині.

В перший день робочої поїздки на Хмельниччину вінницька делегація, очолювана головою обласної Ради Анатолієм Олійником  під супроводом голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного відвідала місто Дунаївці, ознайомилася з роботою Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади.

В рамках візиту представники органів місцевого самоврядування Вінниччини та Хмельниччини ділились позитивним досвідом об’єднання  територіальних громад.

Керівники Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Яцковський та Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко поінформували про стан добровільного об’єднання громад у Хмельницькій і Вінницькій областях .

Заступник директора ЦППК Тетяна Гаман розповіла про навчально-методичне забезпечення професійної компетентності посадових осіб в умовах децентралізації.

Про стан виконання бюджету Хмельницької області та бюджетів ОТГ за півріччя поінформував директор Департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич.

Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля ознайомив присутніх із особливостями управління освітою в умовах децентралізації на Хмельниччині.

Голова Чемеровецької районної ради Хмельницької області Світлана Павлишина розповіла про стан процесів добровільного об’єднання у Чемеровецькому районі.

Досвідом щодо добровільного об’єднання територіальних громад на прикладі Томашпільського району Вінницької області поділився з присутніми голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук.

Про процес об’єднання територіальних громад та про перші результати поінформував голова Бершадської районної ради Вінницької області Михайло Бурлака.

Перебуваючи другий день на Хмельниччині, ознайомилися з роботою Гуменецької об’єднаної громади. Село Гуменці – центр Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Також делегації відвідали Кам’янець-Подільську міську раду. Ознайомилися з роботою щодо розвитку туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація