Екологічна акція з нагоди всеукраїнського суботника

З нагоди всеукраїнського суботника МГО "Студентська Свобода" Томашпільського району ініціювала та провела масштабну екологічну акцію у смт. Вапнярка, яка пройшла у два етапи.
Перший етап відбувся наприкінці  березня: у смт. Вапнярка біля загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №2 провели зачищення території несанкціонованого сміттєзвалища від неорганічних відходів, зібрали14 мішків сміття, яке було вивезене комунальними службами селища.
Другим етапом екологічної акції, який відбувся 5 квітня, стало заліснення очищеної території. Для цього  було обрано граб, який є досить витривалим деревом і має більше шансів прижитись на забрудненому грунті.Висаджено 50 саджанців та проведена роз'яснювальна робота з місцевим населенням, аби не допустити засмічення очищеної території в майбутньому. 
"Проводячи прибирання нацьомустихійному смітнику, МГО "Студентська Свобода" та небайдужі вапнярчани добилися очищення території від сміття, яке при розкладанні забруднює грунт та підземні води, а також висадили дерева, які сприятимуть відновленню екологічного балансу даного ландшафту.Маємо надію, що наш захід не був марним і надихатиме інших небайдужих робити корисні речі,"- зазначає керівник МГО "Студентська Свобода" у Вінницькій області Мандриш Роман. 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація