Не були байдужими

За ініціативи заступника Томашпільської районної ради Лариси Анатоліївни Нароган, напередодні  Нового року та Різдва Христового працівники районної ради, районної державної адміністрації та небайдужі жителі Томашполя здали кров у Вінницькій обласній станції переливання крові для важкопоранених бійців під Світлодарською Дугою, що прибули із зони АТО у Вінницький військовий госпіталь.

Дякуємо за таку необхідну для врятування життя наших захисників допомогу заступнику районної ради Ларисі Нароган та її синові Вадиму Нарогану, головам Олександрівської сільської ради Василю Чувпенюку, Вилянської сільської ради Миколі Платонову, Рожнятівської сільської ради Олександру Ниніку, працівникам районної державної адміністрації Василю Бойку, Олені Сікал, Олександру Погоріло, Олександру Тіхомірову. До благородної справи долучилися також Євген Медвецький командир Томашпільсього відділення ДПРЦ №28, вчитель фізкультури Томашпільської ЗОШ Валентин Кучковський, Максим Єрема, Вячеслав Мазур та Яна Суботіна.

Спонсорську допомогу для поїздки у м.Вінниця на обласну станцію переливання крові надав Володимир Романюк керівник ТОВ «Зернопродукт «Липівка».

Дякуємо вам, шановні донори! Вітаємо вас з наступаючими новорічними та різдвяними святами.  Всі разом ви зробили дуже цінний внесок у благородну справу: спасіння людських життів! Здоров’я, благополуччя вам і вашим родинам, нехай ваш вчинок обернеться вам сторицею добра, наснаги і  успіхів.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація