Оголошується конкурс!

ТОМАШПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря  комунальної установи «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Вимоги до конкурсантів:

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я". Підвищення кваліфікації (курси,удосконалення,стажування,передатестаційні цикли тощо) Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 10 років.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копії документів про освіту;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

- довідку про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копію Декларації про майно та доходи,витрати і зобов’язання фінансового характеру;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки;

- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, закладу, організації - об’єктів спільної власності територіальних громад Томашпільського району, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Документи на конкурс приймаються протягом 20-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: 24200, смт.Томашпіль, пл.Тараса Шевченка,4, Адмінбудинок №2, Томашпільська районна рада, відділ з питань спільної власності територіальних громад району, юридичного забезпечення діяльності ради та кадрових питань.

Кінцевий термін прийняття заяв 08.11.2017р. до 17:00.

Довідки за телефоном: (04348) 2-10-90, 2-26-61

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація