Сходи громадян за місцем проживання

З 4 березня  по 4 квітня відбулись сходи громадян за місцем проживання. Також у своїх виборчих округах перед громадами звітували депутати районної ради у відповідності до ст.16 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад» депутат районної ради у визначені радою строки зобов’язаний один раз на рік звітувати перед виборцями про свою роботу.

 Було розглянуто та обговорено нагальні питання кожної громади. Депутати в свою чергу звітували перед громадою про обсяг робіт проведений за період 2013 року та визначили план робіт на 2014 рік.

Загалом на сходах громадян розглядались питання санітарно-екологічної ситуації, питання благоустрою,прибирання та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, надання медичної допомоги тим,хто самостійно не може відвідати лікаря,ремонт доріг,вуличне освітлення,заміна дерев’яних  електроопор на залізобетонні,відкриття аптечних кіосків,проблеми з водопостачанням,вирішення питання створення громадського формування з охорони громадського порядку та інші.

Звітували також про діяльність у 2013 році дільничні інспектори,які закріплені за відповідними територіальними громадами.

 

 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація