Урочисті заходи до Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя.

15 червня  2017 року  о 13.00 год. в районному будинку культури відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника,свято розпочалася із привітання  голови районної державної адміністрації Олександра Закорченного та голови районної ради Дмитра Коритчука, які висловили слова подяки усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю. Вони відмітили що професія медичного працівника не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості, а підтвердженням того є щасливі очі матерів, сміх дітей та тисячі врятованих життів.

Список кращих рис, притаманних справжньому медику, можна безкінечно продовжувати: чуйність, терпіння, самовідданість, уміння воскресити у людських душах віру й надію на одужання. Саме вони, люди в білих халатах, приходять на допомогу у найбільш тяжкі хвилини, приймають на себе людський тягар людського болю і страждань.З вітальними словами звернулись до присутніх і головний лікар центральної районної лікарні Олена Краківська, та головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Семенюк. Почесними грамотами та подяками за досягнуті успіхи у організації та наданні медичної допомоги жителям району, високий професіоналізм, особистий внесок у поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Дня медичного працівника було нагороджено кращих медпрацівників району.

Крім того, медичним працівникам було подаровано ряд музичних привітань у виконанні творчих колективів району.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація