Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Сьогодні, 21листопада 2016 року, в залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

На початку заходу пролунав Гімн України, після чого хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять тих, хто відав своє життя за Україну.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Закорченний О.Г., голова районної ради Коритчук Д.І. У своїх виступах вони наголосили, що подвиг Героїв Небесної сотні, повинен  стати для кожного прикладом мужності, патріотизму та свободи духу.

До дошки пам’яті Небесної Сотні і Героїв АТО та до могил загиблих учасників АТО, наших земляків, делеговані представники поклали корзини квітів. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Під час урочистостей для усіх присутніх на широкому екрані демонстрували відеофільм «Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія!».

Участь в заході взяли працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, колективів підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація