Урочистості з нагоди Дня Незалежності України

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України 22 серпня 2017року було проведено ряд масових урочистих заходів.

Розпочались урочистості з відкриття  районної Дошки пошани  «Слава і звитяга   Томашпільщини – 2017». Відбулось урочисте  покладання  квітів до Стели Незалежності, пам’ятного знаку  Т.Г.Шевченку,  пам’ятного знаку борцям за свободу та незалежність України,  Меморіалу  Слави.

Учасники святкування переглянули виставкові  експозиції сільських закладів культури та  колективів  Томашполя   на площі селища   «Квітуй, Томашпільщино рідна,  в вінку барвистім України».

Після цього відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України – національного символу нашого народу. З вітальним словом з нагоди Дня Державного Прапора України до жителів та гостів селища звернувся голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук, відмітивши в своїй промові, що сила національного духу та єдність допоможуть  здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності, та хоробрість  всіх військовослужбовців, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. «Відзначаючи дві знаменні дати  - День Державного Прапора  і День  незалежності України, маємо пам’ятати, що  Державний Прапор України сьогодні, в умовах війни на Сході - це символ свободи, єднання нашої країни, уособлення   прагнень та надій українського народу на мирне майбуття. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. І не лише напередодні Дня незалежності, а постійно формувати  у громадян, особливо молоді, відповідальне ставлення до своєї держави, землі, народу, готовності захищати ці одвічні цінності».

До всіх присутніх звернувся голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Закорченний, депутат Верховної Ради України Спориш І.Д.

Відтак відбулось урочисте нагородження учасників антитерористичної операції, кращих працівників трудових колективів та територіальних громад району.Також було нагороджено Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною» Бруснікіну Ніну Євгенівну.

З нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України проведенотематичнусвяткову  програму   «З любов’ю  вічною до тебе,  Україно» за участі аматорських колективів району.

фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація