Увага! Оголошення!

          Оголошення!

       Комунальнальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Томашпільського району»має намір передати в орендучастину приміщень , з метою здійснення діяльності в сфері виробництва, закупівлі, заготівлі, переробки, зберігання та реалізації сільськогосподарської продукції, загальною площею 418,8 кв.м.,   до трьох років – без нотаріального посвідчення договору, приміщення знаходяться за адресою: вул.Польова,1, с.Рожнятівка, Томашпільського району  . Початковий розмір орендної платиза перший місяць оренди становить1539 грн  х індекс інфляції з ПДВ;.  
       Додатково до орендної плати відповідно до чинного законодавства орендарю щомісячно нараховується відшкодування за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єкта: використання приміщення за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм,вжиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм,  страхування об’єкту на весь термін оренди, компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця  на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди,витрат орендодавця на публікацію оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації.            . 
Заяви на оренду приймаються до 17.00 «10 » липня  2017р. за адресою: смт Томашпіль, площа Тараса Шевченка, б.4 , (другий поверх адмінбудинку №2.каб.№ 9 Телефон для довідок: (098) 7896239.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація