Вічна пам'ять полеглим Героям Майдану

20 лютого вся Україна у глибокій журбі за героями Небесної Сотні, а також за воїнами, які захищаючи кордони нашої держави на Сході, не повернулися до своїх сімей.

     У цей день три роки тому в самому серці столиці, на Майдані, розігралася кривава драма. Тодішня злочинна влада спрямували проти мирних протестувальників озброєні підрозділи. Від їх куль полягло більше сотні наших співгромадян, вина яких була лише одною – вони не захотіли жити у безправній, несправедливій країні. 

     Вічна пам'ять усім героям Небесної Сотні, які запалили зорю світанку над нашою країною. Революція гідності, героїзм наших воїнів на Донбасі стали переломними історичними моментами і вже увійшли славними сторінками у новітню історію України. Події на Майдані ще раз підтвердили вражаючі незламність, патріотизм та хоробрість українців, які ціною власного життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої держави.

     20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, вшануймо всіх захисників України. Як тих, хто полягли, так і тих, хто сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет держави.  І завжди пам’ятаймо про них – знайомих і не знайомих. Вони виконали свій обов’язок перед народом і країною. Завдяки їм ми маємо власну державу, власну історію, власну армію, можливість навчати і навчатися, маємо власну гідність. Пам’ятаймо про це завжди…

Слава Україні!

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація