Відбулась 37-ма сесія 6 скликання

26 березня  о 10 годині в залі засідань районної ради відбулася 37-а сесія районної ради 6 скликання, на яку було запрошено депутатів обласної ради, керівників підприємств, установ, організацій, начальників окремих управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, представників засобів масової інформації.

На сесії було розглянуто такі питання:

- Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною» Гаврилюка Ігоря Володимировича (посмертно).

- Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.

- Про інформацію прокурора Томашпільського району про стан законності та заходи щодо її зміцнення за 2014 рік.

- Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Томашпільського району

- Про додаткове ведення штатної одиниці в Томашпільській районній дитячо - юнацькій спортивній школі

- Про внесення змін і доповнень до районної програми "Шкільний автобус" на 2012 - 2015 роки,затвердженої рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 25.12.2012 року №277

- Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 571 "Про районний бюджет на 2015 рік" 

- Інші

Участь в сесії узяли депутат районної ради, голова РДА Закорченний Олександр Григорович та депутат Верховної Ради України  Спориш Іван Дмитрович,  який згодом виступив під час обговорення звіту голови РДА.

  Найголовнішими гостями сесії були  29 томашпільчан з різних сіл району – Вил і Гнаткова, Вапнярки і Томашполя, Комаргорода і Кислицького, Липівки, Яланця і Високого  - учасники АТО на сході України,  а також Мельник Валерій Анатолійович – полковник Збройних сил України, начальник штабу Вінницького батальйону «Айдар»,  та Петрук Сергій Олександрович -  полковник, начальник Вінницького клінічного військово - медичного центру,  яких було запрошено  головою районної ради Ларисою Нароган.

 Перед початком сесії Лариса Анатоліївна та Олександр Григорович привітали присутніх воїнів з Днем Національної гвардії України, який згідно з Указом Президента України відтепер відзначатиметься щороку як державне свято,  та за мужність і стійкість, проявлені  під час боїв у зоні АТО, за вірність військовому обов’язку та з нагоди свята вручили їм Подяки районної ради , райдержадміністрації, скромні подарунки і квіти.

  Героям присутні в залі аплодували стоячи. В цей же день вони за дорученням депутатів районної ради поклали квіти до могил загиблих у зоні АТО земляків  - Віктора Саванчука з Яланця та Ігоря Гаврилюка з Томашполя, до стели героям Небесної сотні і загиблим вінничанам.

  На сесії першим  у порядку денному стояло питання про нагородження  Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною» загиблого під Дебальцевом 17 лютого 2015 року томашпільчанина, лейтенанта 30-ої військової частини окремої мотопіхотної бригади м. Новоград-Волинський Ігоря Гаврилюка. Депутати одноголосно підтримали пропозицію, а  рішення районної ради тут же в залі підписала голова районної ради Л.А. Нароган. Нагороду одразу керівники району, полковник В.А.Мельник та полковник С.О.Петрук вручили запрошеним  на засідання сесії батькові загиблого героя В.С. Гаврилюку та братові Сергію. Володимир Степанович віддав грошову винагороду на потреби поранених в АТО  хлопців, які лікуються у Вінницькому  військовому центрі. А далі на воїнів чекала зустріч із вихованцями районного Будинку дитячої творчості, які підготували для них святкову концертну програму. На їхню честь звучали патріотичні  пісні, для них танцювали дитячі ансамблі «Шарм» та "Веселка". 

  На сесії з річним звітом про виконання делегованих повноважень виступив голова РДА О.Г.Закорченний.  В обговоренні його звіту взяли участь П.В.Антонишин, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку та охорони прав людини, В.А.Чорногуз, голова постійної комісії з питань бюджету, роботи промисловості, транспорту, зв'язку, енергозбереження, розвитку малого і середнього підприємництва та регуляторної політики.

На сесії розглянуто і прийнято рішення зі всіх 22 запланованих питань.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація