Відбулася 16 сесія районної ради 7 скликання

Сьогодні 30 березня відбулась чергова 16 сесія районної ради. Перед сесією пройшли засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, розвитку особистих підсобних господарств та з питань регулювання комунальної власності, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, охорони довкілля, будівництва і приватизації а також засідання президії районної ради.

Членами президії було запропоновано доповнити порядок денний наступними питаннями:

1.   Про Програму забезпечення заходів у сфері державної безпеки України та ефективної діяльності Ямпільського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України у Вінницькій області на 2017 рік.

2. Про співфінансування інвестиційного проекту регіонального розвитку, що реалізовується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

3. Про районну цільову програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз, на 2017-2020 роки.

Також на президії були відхилені для розгляду на пленарному засіданні питання, які стосувалися реорганізації Стінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вилянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Перед початком засідання було зареєстровано 24 депутати із 33. Шістнадцята сесія сьомого скликання традиційно була розпочата головою районної ради Дмитром Коритчуком о 10 годині ранку. В порядок денний сесії було включено 25 питаннь. Основними серед них були питання:

1.  Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.

2. Про стан законності на території Томашпільського району в 2016 році та основні показники роботи прокуратури у Томашпільському районі за вказаний період.

3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Томашпільському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 19.02.2016 року №33.

4. Про переукладення контракту із Краківською О.М. головним лікарем комунальної установи «Томашпільська центральна районна лікарня».

 По першому питанню щодо виконання делегованих районною радою повноважень в 2016 році перед депутатським корпусом районної ради, керівниками управлінь, відділів, установ та організацій району, головами сільських та селищних рад, що були запрошені на сесію виступив  Олександр Закорченний - голова районної державної адміністрації. Він детально проаналізував роботу райдержадміністрації по всіх напрямках в звітному році. В обговоренні виступу взяли участь  Світлана Куржос  - директор Територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району – депутат районної ради, Дммитро Коритчук, голова районної ради та його заступник Лариса Нароган.

Про стан законності на території Томашпільського району в 2016 році та основні показники роботи прокуратури у Томашпільському районі за вказаний періодперед присутніми виступив Ігор Мазур – начальник відділу Могилів-Подільської місцевої прокуратури, з інформацією якого можна ознайомитися на сайті районної ради.

Питання про реорганізацію Вилянської ЗОШ І-ІІІ ступенівне набрало необхідної кількості голосів і згідно Регламенту Томашпільської районної ради рішення по ньому відхилено.

Загалом депутати розглянули всі питання включені до порядку денного та прийняли відповідні рішення. 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація