Відбулася виїзна нарада

Голова районної ради Дмитро Коритчук 8 серпня 2017 року взяв участь у виїзній нараді в Мурованокуриловецькому районі з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Вона відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Участь в засіданні також взяли депутати обласної Ради, а також керівники, директори обласних управлінь та департаментів облдержадміністрації. 
 
На захаді обговорювалися питання щодо виконання положень Закону України «Про відходи» аналізували готовність населених пунктів області до роздільного збору твердих побутових відходів, їх переробки та захоронення відходів та питання стосовно виконання заходів Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки у Вінницькій області щодо підвищення рівня екологічної безпеки та припинення втрат біотичного та ландшафтного різноманіття.
 
Важливою темою обговорення була тема поліпшення екологічного стану водних об’єктів – розчистці  ставків та русла річок, забезпечення екологічного нагляду за випадками розорювання окремими сільгоспвиробниками прибережних смуг.
 
 
 
Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація