Відбулись засідання робочої групи по впровадженню проекту

В рамках проекту  ЄС  підсилюють злагодженість та співпрацю для виконання будівельних робіт з реконструкції міні-цеху  в Томашпільському районі.

23 та 25 листопада в малому залі районної ради, а також на будівельному майданчику відбулись засідання робочої групи по впровадженню проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Томашпільською районною радою.

Учасниками засідань стали голова районної ради Дмитро Коритчук,  координатор проекту Наталя Гижко, Віталій Куртенко- головний інженер підрядної організації ПП «Техпробуд»,  Віталій Прокопюк- директор ПП «Техпробуд»,  Дмитро Пилипчук- інженер з технічного нагляду, Губелюк Микола- інженер   ПП  «ВТП Поділля», Стратій Володимир- керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Пустіва Олена-головний бухгалтер районної ради, Барчишена Алла- юрист проекту .

Протягом тижня було проведено 2 засідання робочої групи, а також налагоджено ефективну схему співпраці усіх сторін задіяних  до процесу  реконструкції приміщення під міні-цех, також. Під час засідання обговорювалися як нові так і раніше озвучені питання: необхідності будівництва свердловини на території міні-цеху для постійного і безперебійного водопостачання, облаштування перестінок, забезпечення достатньої освітленості сходових маршів, підвищення якості здійснення деяких робіт, підготовка до зими, але ключовим питанням стало відсутність електрозабезпечення будівельного майданчику.

«Минулого разу ми погодили проводити виїзні засідання робочої групи. І зараз, можна сказати, що  це приносить більший результат ніж лише офіційна переписка та зустрічі в приміщенні районної ради. Безпосередньо на будівельному майданчику ми можемо швидше і ефективніше вирішувати поточні питання.», - повідомила Дмитро Коритчук, голова Томашпільської районної ради.

Віталій Куртенко, головний інженер підрядної організації ПП «Техпробуд» висловив занепокоєння, щодо проведення подальших робіт, оскільки зимовий період вимагає великих енергозатрат, а будівельний майданчик залишається без електропостачання. Наразі ми працюємо від дизель-генератора, але його потужності обмежені.  

«Ми просимо районну раду  забезпечити підключення будівельного майданчика до зовнішніх мереж електропостачання».

Протягом  листопада 2015 – жовтня 2016 року ПП  «ВТП Поділля»  до розробляло та приводило у відповідність проект на виконання будівельних робіт по будівництву лінії передач та  підключення будівельного майданчика. Лише в першій половині листопада поточного року Томашпільська районна рада отримала погоджений ВАТ «Вінницяобленерго»  проект  на будівництво лінії електропередач.

«Нажаль ми отримали необхідні документи лише цього місяця і намагаємось зробити усе можливе. Зараз ми в процесі підписання договору з ВАТ «Вінницяобленерго» і плануємо в першій половині грудня виконати роботи та забезпечити електропостачання.», - повідомив Дмитро Коритчук, голова Томашпільської районної ради.

По завершенню  роботи на будівельному майданчику члени робочої групи продовжували роботу в  приміщенні Томашпільської районної ради, де обговорювали поточні питання та складали плани на наступний тиждень.

Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: tommilkua@gmail.com, tel.: +38 (069) 7313569

 Загальна інформація:

Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація