Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради

Сьогодні, 24 листопада 2017 року у великому залі засідань районної ради відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Засідання провів голова РДА Олександр Закорченний. На засіданні були присутні голова районної ради Дмитро Коритчук, заступник голови районної ради Лариса Нароган,перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук, заступник голови райдержадміністрації Наталія Бандиш,запрошені сільські голови, селищні голови ОТГ, керівники підприємств, установ та організацій,   начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації та районної ради представники ЗМІ.

Згідно порядку денного, в.о. головного лікаря районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги Віктор Затирка проінформував присутніх з питань  впровадження медичної реформи  та стану реалізації в районі державної програми «Доступні ліки». У своєму виступі Віктор Іванович детально зупинився на основних аспектах медреформи зазначивши що її запровадження призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину якісних медичних послуг. Вже з наступного кожного року розпочнеться перший етап реформи – з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року. Разом з цим в.о. головного лікаря провів детальний аналіз виконання в районі програми «Доступні ліки».

По другому питанню порядку денного виступив начальник управління економіки районної державної адміністрації Василь Бойко доповівши про роботу Центру надання адміністративних послуг за 9 місяців 2017 року та здійснення електронних закупівель в системі «ProZorro».

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Олександр Дорось  доповів про стан виконання дохідної та видаткової  частини бюджету району.

Про стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв) доповів начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валерій Випаріна.

Про стан забезпечення конституційного права громадян на звернення та дотримання Закону України “Про звернення громадян ” під час їх розгляду в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації Тетяна Дідик.

Про організацію спортивно - масової роботи на території району доповів  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації    Григорій Слободян.

По закінченні розгляду питань голова райдержадміністрації підвів підсумок зроблених робіт за І-ІІІ квартали 2017 року .

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація