Відбулося виїзне кущове заняття для землевпорядників

6 вересня 2017 року  в Аграрному центрі професійно – технічної освіти (згідно розпорядження голови облдержадміністрації № 928 від 09.12. 2016 року) в с. Мазурівка Чернівецького району Вінницької області відбулося виїзне кущове заняття для землевпорядників сільських селищних рад з питань повноважень Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг.

На навчанні були присутні з Томашпільського району спеціалісти-землевпорядники  Томашпільської та Вапнярської об'єднаних територіальних громад, Антонівської, Вербівської, Комаргородської, Кислицької, Олександрівської, Паланської, Пилипи-Борівської та Стінянської сільської ради.

Навчання організовано Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області спільно з  Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Учасники семінару обговорили питання вирішення земельних спорів; особливості оренди землі; надання не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання не витребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною. Начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру Сергій Пацалюк розповів про повноваження Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг та про роботу з реєстрами. Також присутніх землевпорядників ознайомили із особливостями електронного врядування. 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація