Відбувся мітинг-реквієм

25листопада, напередодні скорботного дня  проведено  заходи із вшанування пам’яті жертв голодоморів . Біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1933 року,  відбувся мітинг-реквієм.

    У заходах  взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Закорченний,перший заступник голови  районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук, голова селищної ради Валерій Немировський, начальники, спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники  підприємств, установ та організацій району, засобів масової інформації, громадськість.

   Голова райдержадміністрації Олександр Закорченнийта селищний голова Валерій Немировський відкрилимітинг словами жалоби за загиблими і постраждалимив  періоди Голодоморів.

   «Мільйони ні в чому не винних жертв, яких вже ніколи не повернеш, – це є наша пам'ять і водночас, застереження майбутнім поколінням всього людства.

   Ми мусимо пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився.

     Запаліть свою свічку, зігріваючи душі тих, кого в тридцять третьому не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали…»   

Присутні поклали квіти, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація