Вітаємо з Першотравнем!

Традиція святкування Першотравня виникала ще в 1886 році, коли 1травня тисячі робітників вийшли на вулиці з вимогою восьмигодинного робочого дня. В цей день загинула величезна кількість людей, практично всі організатори демонстрації були засуджені до в’язниці. Саме в пам’ять про цей день 1 травня стало Днем солідарності трудящих. У наш час значення свята змінилося. Зараз Першотравня є днем весни і праці.

Шановні томашпільчани!Вітаємо вас з Першим Травня! Нехай разом з теплом перших по-справжньому сонячних днів прийдуть сили та енергії для нових звершень, а щоденна праця приносить тільки радість і моральне задоволення.

Сьогоднішнє свято символізує солідарність, мир і весну. Тож хочемо побажати вам творчих успіхів, удачі в роботі й особистому житті і завжди тільки чудового настрою.

Від усієї душі вітаємо вас з Першотравнем. Нехай ваша трудова діяльність приносить не тільки стабільність і добробут, але й радість від досягнення нових вершин і спілкування в колективі.

Чудове гасло «Світ. Праця. Травень» кожен пам’ятає з дитинства. Нехай в цей день весна буде зігрівати ваше тіло, світ заспокоювати душу, а праця приносити задоволення і добробут.

Бажання працювати і прагнути до нових вершин – природна потреба кожної людини. Бажаю вам завжди мати можливість реалізувати всі свої здібності, а також отримувати максимум задоволенням від кожного робочого дня. З Першотравнем вас!

Голова районної ради                                    Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація