Вітання до Дня державної служби України

Шановні державні службовці району!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. 

    Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, які професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення політики.Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.
Державні службовці нашого району забезпечують високоорганізований демократичний, правовий, і результативний розвиток Томашпільщини. Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народі і державі в ім’я її процвітання в усі часи було почесним обов’язком. Демонструючи високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі, держслужбовці сприяють розв’язанню завдань соціально-економічного розвитку, поліпшенню життя громадян району.

     Міцного здоров'я, творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильного, соціально заможного та духовно багатого Томашпільського району.

Голова районної ради   Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація