З Днем працівників житлово-комунального господарства

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Немає іншої галузі, яка би так тісно була б пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств, установ, лікарень, шкіл, дитячих садочків.

Саме Ви створюєте гарний настрій у людей, забезпечуєте в домівках воду, тепло, піклуєтеся про стан дворів та доріг. Завдяки Вашим старанням ми маємо гарні зачіски, чистий одяг, відремонтоване взуття та речі, товари побутової техніки та інші послуги. Від Вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Сподіваюся, що Ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя мешканців району, подальшого благоустрою Томашпільщини та підвищенням якості побутових послуг.

Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров’я та чудового весняного настрою.

Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили Вам та Вашим родинам, міцного здоров’я і, звичайно, подяки та поваги від людей.

Заступник голови районної ради  Лариса Нароган

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація