З нагоди Дня місцевого самоврядування відбулись урочисті заходи.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, грудня  відбулися районні урочисті заходи та святковий концерт у районномуБудинку культури.

На святі були присутні люди, які представляють інтереси жителів району у вирішенні найскладніших життєвих питань, а саме: голова районної ради Дмитро Коритчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук, депутати районної ради, працівники сільських та селищної рад, ветерани органів місцевого самоврядування, представники установ та організацій району, керівники управлінь, відділів, служб, представники засобів масової інформації.

Урочисте зібрання розпочалося із вітального виступу голови районної ради Дмитра Коритчука. Вітаючи депутатський корпус і працівників органів місцевого самоврядування, голова районної ради підкреслив, що працівники місцевого самоврядування району, депутати районної ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. Відмітив, що сьогодні є порозуміння між усіма гілками влади району. Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько - політичні питання. Подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Томашпільського району та побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій роботі. Також очільник району привітав присутніх у залі волонтерів зі святом, подякував їм за патріотизм і мужність, самопожертву заради нашої неньки України

За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально – економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Дмитро Коритчук та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук, привітали, вручили квіти, нагородили Почесними грамотами та оголосили Подяки сільським головам, представникам виконавчого апарату районної ради, депутатам Томашпільської районної ради, сільських, селищних рад.

У ході урочистих заходів, кращим службовцям та ветеранам органів місцевого самоврядуваннята волонтерам за сумлінне виконання своїх обов’язків та вагомий внесок у розвиток територіальних громад вручили нагороди.

Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними композиціями.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація