З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося засідання

14 грудня 2016 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у малому залі засідань районної ради відбулося засідання «круглого столу» на тему «Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

У заході взяли участь: голова районної ради Дмитро Коритчук, перший заступник голови райдержадміністрації В.А. Ставнійчук, голова районної громадської організації  «Союз Чорнобиль України» В.М.Гудима, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС Томашпільського  району, начальник Управління Пенсійного фонду України у Томашпільському районі В.А.Чорногуз, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Т.В. Дідик, головний лікар Томашпільського районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги С.О. Семенюк, головний лікар КУ «Томашпільська центральна районна лікарня» - О.М. Краківська, начальники, спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники підприємств, установ та організацій району, засоби масової інформації.

Відкрив засідання «круглого столу» перший заступник голови райдержадміністрації В.А. Ставнійчук.

До присутніх на засіданні ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС звернувся голова районної громадської організації  «Союз Чорнобиль України» В.М.Гудима. У своєму виступі висловив велику вдячність усім ліквідаторам за їхній героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів вони ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації саме вони, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Звертаючись до присутніх ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, перший заступник голови Томашпільськоїрайдержадміністрації В.А.Ставнійчук зазначив: «   14 грудня в Україні відзначається  День  вшанування   учасників  ліквідації наслідків  на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, що відали свої життя та здоров'я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.   На теперішній час  Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які  не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи».

Начальник Управління Пенсійного фонду України у Томашпільському районі В.А.Чорногуз, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Т.В.Дідик розповіли про соціальні гарантії та пенсійне забезпечення  ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС.

Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять всіх загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС  та поклали корзину квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація