Постійні комісії

 

1. Постійна комісія з питань бюджету, роботи промисловості, транспорту, зв’язку, енергозбереження, розвитку малого і середнього підприємництва та регуляторної політики

1.Кісь Сергій Миколайович

    Голова постійної комісії районної ради

2.Куржос Світлана Григорівна

   Заступник голови постійної комісії районної ради

3.Бандиш Наталія Іванівна

 Член постійної комісії районної ради

4.Закорченний Олександр Григорович

Член постійної комісії районної ради

5.Загроцький Михайло Йосипович

Член постійної комісії районної ради

6.Чорна Світлана Миколаївна

Член постійної комісії районної ради

2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин та розвитку особистих підсобних господарств

1.Милимуха Василь Миколайович

    Голова постійної комісії районної ради

2.Мельник Микола Євтихійович

Заступник голови постійної комісії районної ради

3. Варич Роман Миколайович

   Секретар постійної комісії районної ради

4. Босакевич Микола Станіславович

   Член постійної комісії районної ради

5. Горбатюк Олексій Олексійович

   Член постійної комісії районної ради

6. Зализюк Віктор Володимирович

    Член постійної комісії районної ради

 

3.Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку та охорони прав людини

1Ставнійчук Віктор Анатолійович

Голова постійної комісії районної ради

2.Грішанов Костянтин Георгійович

Заступник голови постійної комісії районної ради

3.Лунгол Надія Михайлівна

   Секретар постійної комісії районної ради

4.Затула Михайло Борисович

Член постійної комісії районної ради

5.Кондратова Марина Володимирівна

Член постійної комісії районної ради

6.Присяжнюк Микола Іванович

Член постійної комісії районної ради

7.Чопик Олена Олександрівна

Член постійної комісії районної ради

4. Постійна комісія з соціально - гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, розвитку молодіжної політики та спорту, роботи з ветеранами та учасниками антитерористичної операції, у складі: освіти, культури, спорту, туризму, духовного відродження та роботи з молоддю

1.Затирка Віктор Іванович

  Голова постійної комісії районної ради

2.Мамчур Ольга Андріївна

  Заступник голови постійної комісії районної ради

3. Замощенко Наталка Олексіївна

  Секретар постійної комісії районної ради

4. Бойко Микола Денисович

Член постійної комісії районної ради

5.Осаволюк Тетяна Іванівна

Член постійної комісії районної ради

6.Кмитюк Антоніна Василівна

Член постійної комісії районної ради

5.Постійна комісія з питань будівництва, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, охорони довкілля, регулювання комунальної власності та питань приватизації

1.Гаврилюк Володимир Андрійович

  Голова постійної комісії районної ради

2. Гега Василь Васильович

  Заступник голови постійної комісії районної ради

3. Лозінська Ніна Василівна

Секретар постійної комісії районної ради

4.Гаврилюк Олександр Анатолійович

Член постійної комісії районної ради

5.Торішня Ганна Василівна

Член постійної комісії районної ради

6.Щербатюк Віктор Васильович

Член постійної комісії районної ради


 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація