Про підсумки проведення районних виставок–конкурсів «Український сувенір», «Новорічна композиція»

     Нещодавно на базі Томашпільського Будинку дитячої творчості було проведено районний етап Всеукраїнської новорічно- різдвяної виставки «Новорічна композиція» та  районний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір». Дані конкурси проводилися  з метою виховання любові  та інтересу до народної творчості ,  народного мистецтва , стимулювання розвитку  творчого пошуку , художнього смаку  при виконанні креативних робіт з використанням традиційних народних матеріалів  і технік , формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні .
     У виставці-конкурсі «Новорічна композиція»  взяли участь учні із 18-ти шкіл району: НВК«Вапнярська ЗОШ І –ІІІ ст. №3 - ДНЗ», Антонівська ЗОШ І –ІІІ ст., Вапнярська ЗОШ І –ІІІ ст.№2, Великорусавська ЗОШ І –ІІІ ст., Височанська ЗОШ І –ІІІ ст., Гнатківська ЗОШ І –ІІІ ст., Комаргородська ЗОШ І –ІІІ ст., Липівська ЗОШ І –ІІІ ст., Стінянська ЗОШ І –ІІІ ст., Яланецька ЗОШ І –ІІІ ст., НВК «Томашпільська ЗОШ І –ІІІ ст.- гімназія»  , Кислицька ЗОШ І –ІІ ст., Нетребівська ЗОШ І –ІІ ст., Раківська ЗОШ І –ІІ ст., Рожнятівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  Вапнярківська ЗОШ І-ІІІ ступенів та вихованці Будинку дитячої творчості .
     У виставці-конкурсі «Український сувенір»  взяли участь учні із 16-ти шкіл району: Яланецька ЗОШ  I-III ступенів, Антонівська ЗОШ І –ІІІ ст., Вапнярська ЗОШ І –ІІІ ст.№2, Великорусавська ЗОШ І –ІІІ ст., Височанська ЗОШ І –ІІІ ст., Гнатківська ЗОШ І –ІІІ ст., Комаргородська ЗОШ І –ІІІ ст., Стінянська ЗОШ І –ІІІ ст., НВК «Томашпільська ЗОШ І –ІІІ ст.- гімназія»  , Кислицька ЗОШ І –ІІ ст., Нетребівська ЗОШ І –ІІ ст., Раківська ЗОШ І –ІІ ст., Рожнятівська ЗОШ І –ІІІ ст., Височанська ЗОШ І-ІІІ, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вапнярківська ЗОШ І-ІІІ ступенів та вихованці Будинку дитячої творчості .
   На виставку представлено роботи  учнів навчальних закладів району у техніках: квілінг, паперопластика, ниткової графіка, природні та штучні матеріали,  випилювання та оздоблення бісером.
  Переможцями у виставці – конкурсі «Новорічна композиція» стали такі  учні  в номінаціях :
«Стилізована ялинка»
- 1 місце – Меєчко Анастасія, вихованка гуртка «Мꞌяка іграшка» Будинку дитячої творчості.
- 1 місце –  Пустовіт Вікторія учениця  3 класу  Антоніської ЗОШ І- ІІІ ступенів. 
- 2 місце - Дуднік Вероніка,  учениця НВК«Вапнярської ЗОШ І –ІІІ ст. №3 - ДНЗ»
- 2 місце – Мельник Максим , учень Гнатківської ЗОШ І-ІІІ ст.
- 3 місце- колективна робота учнів 4 –го класу Стінянської ЗОШ І-ІІІ ст.
- 3 місце - Зуграва Анастасія , учениця  Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст.
 
«Новорічна композиція»
- 1 місце – колективна робота учнів 8-А класу НВК «Томашпільська ЗОШ І –ІІІ ст.- гімназія»  
- 2 місце – Ульяновська Єва , учениця  Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст. 
- 3 місце – колективна робота учнів 5-го  класу «Вапнярської ЗОШ І –ІІІ ст. №3 - ДНЗ»
- 3 місце- Вараниця Василина , учениця  Кислицької ЗОШ І –ІІ ступенів.
 
«Новорічний вінок »
   - 1 місце – Шамрай Роман, вихованець гуртка «Писанкарство» Будинку    дитячої творчості, учень Вапнярківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
- 1 місце – Суботіна Анастасія, учениця Стінянської ЗОШ І-ІІІ.
-  2 місце – колективна робота учнів 9-Б класу НВК «Томашпільська ЗОШ І –ІІІ ст.- гімназія» 
- 2 місце – Камінська Надія , учениця 10 класу Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
- 3 місце – Шевчук Тетяна , учениця Великорусавської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 3 місце- Пітік Наталя , учениця 10 класу  Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст.
 
«Сюжетна композиція»
- 1 місце – Сауляк Вероніка, вихованка гуртка «Рукоділля» Будинку    дитячої творчості.
- 2 місце – Червань Максим,  учень  Кислицької ЗОШ І –ІІ ступенів.
 
«Новорічна картина чи колаж»
- 1 місце – Цимбалюк Олександра, вихованка гуртка «Аплікація соломкою» Будинку    дитячої творчості.
- 1 місце – Олійник Марія, вихованка гуртка «ПТМ» Будинку    дитячої творчості.
- 2 місце – Рузяк Василина, вихованка гуртка «ПТМ» Будинку    дитячої творчості.
- 3 місце – Тулуб Руслан, Осипенко Ярослав, учні 5 класу Стінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
«Новорічний подарунок»
      - 1 місце - Жермола Марія , учениця 2-го класу Кислицької ЗОШ І –ІІ ступенів.
      - 1 місце - Сирота Світлана, учениця 8-го класу Стінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
     - 2 місце – Ладишинська Каріна , учениця  Вапнярська ЗОШ І –ІІІ ст.№2
    -  2 місце – Мендришора Діана,  Мендришора  Мирослава , Мендришора Валерія , учні Нетребівської  ЗОШ І –ІІ ст.
- 3 місце – Куран Діана , учениця 5-го класу Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 3 місце – Чубар Даша , учениця 4-го класу НВК«Вапнярської ЗОШ І –ІІІ ст. №3 - ДНЗ»
  Переможцями у виставці – конкурсі «Український сувенір» стали такі  учні  в номінаціях : 
« Копії стародавніх іграшок»
- 1 місце – Шамрай Дарꞌя , вихованка гуртка «Палітра» Будинку    дитячої творчості, учениця  Вапнярківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.; 
- 2 місце – Озерянський Сергій, учень Великорусавської ЗОШ І-ІІІ ступенів 
« Предмети вжитку , що можуть бути зразками української сувенірної продукції»
- 1 місце – Олійник Марія, вихованка гуртка «Рукоділля» Будинку    дитячої творчості 
- 1 місце – Яровенко Юлія , учениця Великорусавської ЗОШ І-ІІІ ступенів 
- 2 місце – Котуз Юлія, учениця 4-го класу Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 2 місце – Щітинська Катерина , учениця Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 3 місце – Бойко Олександр, учень Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 3 місце – колективна робота учнів Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів
 
« Сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» »
- 1 місце – Огренич Аліна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Будинку    дитячої творчості 
- 2 місце – Дармороз Олександр, вихованець гуртка «ПТМ» Будинку    дитячої творчості 
- 2 місце – колективна робота учнів  Раківської ЗОШ І-ІІ ступенів
- 3 місце – Хамайдула Аліна, учениця Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- 3 місце – Мартинюк Руслан, учень  Нетребівської ЗОШ І-ІІ ступенів
 
« Скарбничка родинної  творчості »
- 1 місце – Пастух Катерина, учениця Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 
- 1 місце – Остапчук Анастасія, вихованка гуртка «Аплікація соломкою» Будинку    дитячої творчості 
- 2 місце – Качур Олександр, учень  Нетребівської ЗОШ І-ІІ ступенів
- 3 місце – Яцкевич Анастасія, вихованка гуртка «Аплікація соломкою» Будинку    дитячої творчості 
 
Кращі роботи завезені до Вінницької обласної станції юних натуралістів  для участі  в обласному етапі Всеукраїнських конкурсів – виставок «Український сувенір», «Новорічна композиція».          
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Все новости