Органи місцевого самовр..

Методика формування  спроможних територіальних громад

 
 

Список голів та секретарів сільських рад  та об'єднаних територіальних громад Томашпільського району.

             станом на 12.04.2017 року

 

Назва населеного

пункту

Сільський, селищний  голова

Секретар ради

 

телефон

телефон  робочий

робочий

 

 с. Антонівка

Павлов Олександр Федорович

5-54-91

 

Слободянюк Людмила Михайлівна

5-54-31

 с.Велика Русава

Козоріз Олександр Васильович

4-77-48

 

Родіна Тетяна  Іванівна

4-77-35

 c.Вербова

Чорний Василь Петрович, 

4-65-23

 

Вишневська Оксана Валеріївна

4-65-34

   c.Вила

Платонов Микола Віталійович, 

4-75-16

 

Олійник Тетяна Дмитрівна

4-75-16

   c.Гнатків

Басараба Микола Віталійович,

4-97-86

 

ЛукіянчинаСвітланаСеменівна

4-97-45

   с.Жолоби

Безган   ОленаІванівна,  

4-69-10

 

Босак Світлана Павлівна

4-69-10

   с.Комаргород

Шевчук Володимир Григорович, 

4-63-47

 

Пелих Лариса Анатоліївна

4-63-42

   с.Кислицьке

Цимбал Віктор Володимирович, 

5-47-42

 

Чорна Олена Григорівна

5-47-42

   с.Липівка

Скрипник Віктор Іванович,

5-75-45

 

Бабіна Олена  Миколаївна

5-76-30

   с.Марківка

Вергеліс Вікторія Вікторівна, 

4-66-17

 

Бойчук Марія Петрівна

4-66-16

   с.Олександрівка

Чувпенюк Василь Олександрович,

4-71-42

 

Дідух Олена Іванівна - 0972804364

4-71-36

   с.Паланка  

Траченко Михайло Володимирович, 

4-53-44

 

Кедь Світлана Сергіївна

4-53-45

   с.Пеньківка

Петрончак  Марія  Василівна, 

4-51-35

 

Геращенко Ганна  Федорівна

4-51-35

   с.Пилипи-Борівські

Бабін  Сергій  Олександрович,

4-67-35

 

Захарченко Людмила  Миколаївна

4-67-35

   c.Рожнятівка

Нинік Олександр Олександрович, 

4-73-86

 

Очеретний Леонід  Степанович

4-73-22

   с.Стіна

Заяць Іван Іванович,

5-65-21

 

Сауляк  Оксана  Василівна

5-65-35

   с.Яланець

Савчук Микола Миколайович, 

4-57-72

 

Сташук Світлана Григорівна

4-57-47

Вапнярська селищна   об’єднана територіальна громада

 

 с.Колоденка

Горенюк Олександр Петрович, 

 

 3-26-45

 

 

Маринюк Сергій Андрійович - 

Побережний Юрій Олексійович 

3-27-46

3-28-47

 

3-24-03

 

Ключар Марина Вікторівна

3-24-03

с. Високе

Григоренко Микола Васильович, 

2-34-73

 

Більмак  Катерина Іванівна

2-34-73

 Томашпільська селищна   об’єднана територіальна громада

   с.Горишківка

   с.Нетребівка

 с.Ракова

Немировський Валерій Федорович, 

2-13-64

 

Залюбівська Валентина Германівна

Шклярук Інна  Анатоліївна

         

2-14-82

2-14-82

Григорець Василь Михайлович, 

4-61-31

 

Коваль  Леонід   Валерійович

4-61-31

Дубчик Валентина Михайлівна, 

4-76-21

 

Засунько Надія Іванівна

4-76-49

Пацюк  Ніна Степанівна,  

4-50-11

 

Болган  Вікторія Анатоліївна

4-50-11