7 липня в Україні відзначають свято Івана Купала

7 липня в Україні відзначають свято Івана Купала, яке символізує народження літнього сонця – Купала.

У населених пунктах району проходять заходи з елементами купальської обрядовості — багаттям, прикрашанням верби, вінками.

      Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Івана Купала співпадає з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестив людей, вчив вести чесний спосіб життя та бути справедливими один до одного. Це возвеличення сонця,  землі, води і вогню,  сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Його відзначення стало добрим звичаєм  для наших сучасників. Адже всі разом ми — велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу.

    Тож прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом  — Івана Купала та релігійним — Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить  молодих палким коханням. Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в  Україну, а її захисники – наші Герої — повернуться в рідні домівки. Хай матері обіймуть своїх синів, дружини – чоловіків, на яких так чекали з боїв. Хай добробут і злагода  запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти і щоб у майбутньому стали гідними громадянами незалежної та вільної держави.

    Гарного всім настрою, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

Голова районної ради  Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація