Голова районної ради взяв участь виїзному розширеному засіданні Координаційної ради

29 березня голова районної ради Дмитро Коритчук взяв участь у виїзному розширеному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, що відбулося в Могилів-Подільському.

Зібрання було присвячене обговоренню актуальних питань реалізації медичної реформи та об’єднало представників депутатського корпусу обласної Ради, голів райдержадміністрацій та районних рад, головних лікарів медичних закладів вторинного рівня регіону.

В рамках засідання обговорювали питання «Про стан надання медичної допомоги різних видів та інтенсивності відповідно до потреб населення області та хід виконання обласної Програми “Майбутнє Вінничанин в збережені здоров’я громадян” на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №45”.

Учасники Координаційної ради оглянули комунальні установи “Могилів-Подільську окружну лікарню інтенсивного лікування” та “Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація