Відбулося передсесійне засідання постійної комісії

Сьогодні 25 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів, охорони довкілля, будівництва і приватизації. В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Лариса Нароган, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук, начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад району, юридичного забезпечення діяльності ради та кадрових питань Роман Кучковський, представники Вапнярської та Томашпільської ОТГ. Провів засідання заступник голови постійної комісії Василь Гега.

В порядок денний було включено такі питання:

- Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Томашпільської  об’єднаної територіальної громади;

- Про передачу зі спільної власності територіальних громад Томашпільського району до комунальної власності Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади закладів охорони здоров’я;

- Про вихід зі складу співзасновників комунальної установи «Томашільська районна дитячо-юнацька спортивна школа»;

- Про передачу приміщення в оренду;

- Про передачу в безоплатне тимчасове користування Ямпільському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Вінницької області частини приміщення Адмінбудинку №1.

Всі питання порядку денного були погоджені депутатами та винесені на затвердження на позачерговій  сесії районної ради, яка має відбутися у четвер 27 квітня.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація