Відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2017 року о 14.00 годині в залі засідань райдержадміністрації  відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня Конституції України на тему: «Конституція - основа моєї держави».

В ході засідання «круглого столу» присутні наголосили, що Конституція – безпосередній чинний акт держави України. Для кожного громадянина Конституція України є фундаментальною цінністю, яку важливо зберегти і охороняти в ім’я забезпечення національних інтересів, стабільності державного ладу, верховенства прав і свобод людини та громадянина.

Під час заходу були обговорені питання щодо значення Основного Закону для розбудови України, забезпечення його положень на сучасному етапі розвитку держави, проведення реформування Конституції України та ін.

В засіданні «круглого столу» взяли участь голова районної ради Дмитро Коритчук, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, керівники  підприємств, установ, організацій, начальники окремих управлінь, відділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради, представники  засобів масової інформації.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація