З Новим 2017 роком!

Шановні Томашпільчани !!!

Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового 2017 року та Різдва Христового!.

         Хай кожний день вашого життя буде наповнений золотавим сонячним світлом, ранкові зорі будуть вашим щоденним оберегом, а почуття любові і прощення – вічними і ніколи не зрадять вас; хай проминають ваші світлі оселі біди і нещастя та ніколи не згасає ваша затишна сімейна варта.

 Від усієї душі привітайте сьогодні один одного, пробачте минулорічні образи і випадкові незгоди, адже саме в цьому суть християнських поривань до кращого життя, особливо в переддень такого великого свята.

        Щасти вам у ці святкові і всі наступні дні. Бажаємо вам сімейної злагоди, родинного тепла, взаєморозуміння, всіх можливих  благ і Божої благодаті нашій спільній українській хаті, кожному з тих, хто живе на цій святій, багатостраждальній, але такій прекрасній землі.

        Прийміть найщиріші вітання, нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток.

          Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все, про що так давно мріяли. Віримо, що у Новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.
З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

            З повагою

    Голова Томашпільської  районної ради       Дмитро Коритчук,

   депутатський корпус

  і виконавчий апарат 

                                                                   

 

 

 

 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація