Загальні збори громадян в с.Горишківка

У тісному колі за не дуже активної явки жителів Горишківської територіальної громади відбулися щорічні збори , на яких традиційно сільський голова звітує про свою роботу за минулий рік. А звітувати М.К.Маленкову таки було про що, бо хоч Горишківська громада одна з найменших у районі, але у важкому, непростому у фінансовому плані 2014 році тут, завдяки старанням місцевих депутатів, виконкому сільської ради, спонсорів, дещо вдалося зробити.

Надійшли від жителів села й критичні зауваження: відсутній у селі молокопункт,  незадовільний стан дороги до села , якою підвозить до Комаргородської ЗОШ горишківських школярів шкільний автобус, не ходить у село й рейсовий автобус із тієї ж причини. Та найболючіше питання – це відсутність у селі, де більшість населення пенсійного віку, медичного працівника, який би проживав у Горишківці і до якого можна було б звернутися по допомогу в будь-який час. Приїзд сімейного лікаря раз на місяць чи й  фельдшера щодня не вирішує питання якісного надання медичних послуг.

 Вислухали людей і пообіцяли вплинути на ситуацію, що склалася,   заступник голови районної ради В.Г.Залюбівська, перший заступник голови райдержадміністрації В.А.Ставнійчук, виконавчий директор АФ «Томашпільське»ТОВ «АК «Зелена долина» І.П.Павлюк – депутати районної ради, заступник головного лікаря РМЦ ПМСД Г.І.Марусяк. На  зборах був присутній начальник юридичного відділу ТОВ «АК «Зелена долина» М.П.Ціхомський.

 Відзвітували на зборах територіальної громади про свою роботу і депутат районної ради  Г.В.Торішня та дільничний інспектор міліції В. Філінович

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація