Збори громадян в селі Горишківка

Згідно з  графіком проведення загальних зборів громадян за місцем проживання  29 березня 2016 року в селі Горишківка  відбувся схід громадян. Сільський голова Григорець Василь Михайлович  прозвітував перед односельцями, що прийшли на збори, про свою роботу у 2015р.

   На сході громадян також були присутні: заступник голови районної ради Л.А. Нароган, Павлюк І.П., Ціхомський М.П.

  Горишківська громада одна з найменших у районі.

  На зборах розглядались питання  про виконання основних положень статуту територіальної громади про програму  розвитку територіальних громад.

 Створено загін громадського порядку. Прийнято програму розвитку територіальних громад.

Надійшли від жителів села й критичні зауваження: відсутній у селі молокопункт,  незадовільний стан дороги до села , якою підвозить до Комаргородської ЗОШ горишківських школярів шкільний автобус, не ходить у село й рейсовий автобус із тієї ж причини. Та найболючіше питання – це відсутність у селі, де більшість населення пенсійного віку, медичного працівника, який би проживав у Горишківці і до якого можна було б звернутися по допомогу в будь-який час. Приїзд сімейного лікаря раз на місяць чи й  фельдшера щодня не вирішує питання якісного надання медичних послуг.

План роботи на 2016 рік:

1.Відремонтувати ділянку дороги від траси Томашпіль – Горишківка – Паланка;

2. Поліпшення умов перевезення дітей шкільного віку до Комаргородської ЗОШ;

3. Відновлення автобусного сполучення між населеними пунктами Горишківка- Томашпіль –Вапнярка;

4. Заміна Томашпільськими ЕМ аварійних електроопор.

 Вислухали людей і пообіцяли вплинути на ситуацію, що склалася,   заступник голови районної ради Нароган Л.А., виконавчий директор АФ «Томашпільське»ТОВ «АК «Зелена долина» І.П.Павлюк, на  зборах був присутній начальник юридичного відділу ТОВ «АК «Зелена долина» М.П.Ціхомський.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація